Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Груд 2015

Наталія Ясінська: «Щастя - це відчувати себе здоровим»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталія Ясінська - героїня Щастя на НародUA. "Даруйте любов оточуючим. Чомусь люди постійно придумують собі проблеми. Чому б не придумати собі щастя?", - каже вона.

Наталія Ясінська, 31 рік, проживає у  Львові. Активно цікавиться вишивкою, ліпкою з полімерної глини, створенням біжутерії та малюванням.

Що таке щастя?

Щастя - це відчувати себе здоровим. Я сама в цьому переконалася недавно. Цінніше здоров’я нічого і нема у світі. Кілька місяців назад я довго хворіла. Хвороба призвела до хірургічного втручання. Було важко. Довга реабілітація. Тепер ніби все добре, але те, що було до того, весь той період – кошмар. Я це згадую з острахом. Тому, люди, цінуйте своє здоров’я понад усе. Воно, як і життя, дано тільки раз.

Будьте щасливими. Даруйте любов оточуючим. Чомусь люди постійно придумують собі проблеми. Чому б не придумати собі щастя? Це ж набагато краще. Не ускладнюйте життя. Все буде так, як має бути.

Подорожуйте. Найближчим часом я планую поїхати за кордон до родичів. Поїхати на машині, щоб бачити, як змінюються міста, при цьому хочеться слухати улюблену музику, періодично зупинятися у затишних кафешках на дорозі, їхати всю ніч безперервно. Відвідати красиві міста. Зануритися в кардинально іншу атмосферу. Не гаяти час. Діяти.

В кожного з нас різне щастя. Головне – шукайте або створюйте його самі.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему