Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Бер 2018

Наталія Яняк: "Щастя – це Ти"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"В Тобі, милий друже, живе Щастя, яке не зможеш продати", – каже Наталія Яняк – героїня Щастя на НародUA.

29186146 588042631564656 4546752688506798080 n

Наталія Яняк, 20 років, м.Львів

 

У пошуку Гармонії серед суєти

Я з міста Лева. Студентка. Вперше цього року знялась у кіно.

Люблю свого собаку. Але не всіх.

Хобі, покликання і мої таланти - це співати, писати, ловити ритм і танцювати. Моя особливість - "не так, як у всіх". Музика - моє натхнення. Сміх - ліки. Ну, а я - в пошуку Гармонії серед суєти.

29178749 588043538231232 5457786342287081472 n

Подорожі мене надихають. Плавання розслабляє. Психологія виправляє. Люблю читати психологічну літературу. Таке читання розширяє простори сприйняття інших людей, їхніх вчинків і Себе!

Моє улюблене місто - Одеса. Море - мій наркотик, який тягне мене до себе. Мрія – поїхати в Дубаї.

Що таке щастя?

Щастя... А ти всміхаєшся до сонця? Чуєш співочих птахів? Ти прокидаєшся щоранку! А чи цінуєш тих, хто зумів Щастя подарувати? Краплина всередині може зростати. Так, саме так. В Тобі. В Тобі, милий друже, живе Щастя, яке не зможеш продати. Можеш загубити і навіть проморгати! Плакатимеш боляче. Тому зараз навчись цінувати! Важливо – себе, так, так - і Себе в першу чергу. Пізнати. Життя кохати. І ще когось.

Щастя це - Ти. І в кожній секунді лови! Щастя?! Хммм, ну що ж іще про Тебе сказати? Аж ніяк непросто не відчувши писати, але я відчула. Тому з Тобою в мене мурашки по шкірі. Серце вилітає. Коли я в гармонії з тобою роблю, що бажаю. В когось Тебе - море, а в когось… Але так, таки так - знаю, знаю, друже тебе потрібно Цінувати. Поважати. Хоооотііііти. Дуууже-дуже, щоб ти прийшло до хати. Потрібно Тебе розвивати! Вставати з тобою раннє сонечко зустрічати. Бо якщо я не встану до сонечка, не посміхнусь у віконечко, буду бурчати, злитись, кричати на себе й рідненьких, то Ти, друже, будеш втікати! І прийдеться тоді тебе доганяти. Шукати, щоби спіймати. Але чи спіймаю? Та й навіщо так розгрібати. Якщо просто я буду, чуєш, буду тебе шукати, хотіти, виправлятись, то правда ж, прааавда, Ти знайдеш мене?! І будемо знов удвох, а може й не тільки вранці прокидатись. Вдихаю. Усміхаюсь іще раз. Чи справді зараз тебе обіймаю? Не знаю. Ти біля мене, і я відчуваю. Спробую спіймати. Важливо ж просто Почати? Ну все, от зловила? Ось, Матусічка моя люба, буду тебе цінувати. Таточко милий, ходи обійматись... Так, бо зараз піду з друзями гратись. Ой, ну що ще... Так ще багато Тепла. Подарунків. Як же мені все це прийняти? Буду готуватись. Все...

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему