Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2016

Наталія Грачева-Кучер «Щастя - це робити добро без причини»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталія Грачева-Кучер - героїня Щастя на НародUA. "Найперше з моїх щасть - це моя Батьківщина Україна та моя велика чудова сім’я, рідні люди та  друзі, з якими я підтримую теплі стосунки", - говорить вона.

50 років, народилась вона і виросла у Львові, але тепер живе у Москві. Працює вихователем та  психологом у садочку. Пише  вірші та перекладає пісні з української мови на російську. Колекціонує все, що пов’язано з кицями. Любить театр, уроки творчості, відпочинки на природі з палатками,  в’язати, іноді вишивати.

Що таке щастя?

Щастя для мене таке, що складно його вписати в рамки слів і фраз – це швидше стан душі. Мені здається, що воно не піддається цілковитому опису.

Ну що ж, у моєму житті дуже багато доброго і цікавого, що приносить радість та щастя. І найперше з моїх щасть - це моя Батьківщина Україна та моя велика чудова сім’я, рідні люди та  друзі, з якими я підтримую теплі стосунки.

Особисто для мене щастя – це відчуття того, що в будь-якій ситуації і в будь-який час у мене є ті, хто зрозуміє і прийме мене такою, яка я є. І нехай не завжди буває можливість поспілкуватися віч-на-віч, але завжди є відчуття, що ці люди поруч, у серці.

В мене багато щастя трапилося в житті. Зараз нахлинуло багато приємних спогадів. Їх всіх не злічити. Головне – вони всі пов’язані з добрими моментами, з людьми, які приносили щастя, з тим, що я сама робила інших людей щасливими.

Люди, робіть добро без причини!


Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему