Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Вер 2019

Наталі Рантюк: "Ми випромінюємо щастя, мов сонце"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя в наших вчинках, свідомості, в кожному з нас", – розповідає Наталі Рантюк  – героїня Щастя на НародUA.

Наталі Рантюк – фахівець з написання рекламно-інформаційних текстів. Народилася в Узбекистані в українській родині військового.

Наші очікування здатні втілюватися в реальність

69634428 2356002734727427 8856530457672548352 n

Мрію жити без війни, щоб прийдешнє покоління ніколи не побачило її на власні очі, не відчуло біль втрат та страх за життя своїх близьких. Жити в незалежній, демократичній, європейській та єдиній країні. Щиро вірю, що Україна стане економічно розвиненою, з високими соціальними стандартами, якісною медициною та освітою. Хочеться, щоб у кожної дитини була щаслива родина. Діти-сироти не зазнавали жорстокості, насильства, голоду, обездоленого поневіряння та байдужості, щоб вони були обов’язково усиновленими. А ще дуже хотілося, щоб безпритульних не було як серед людей, так і серед тварин. Сподіваюся також, що люди стануть більше дбати про екологію, почнуть сортувати сміття.

Хтось скаже, що це все утопія… А втім, головне – вірити в краще. Адже наші очікування здатні втілюватися в реальність.

Що таке щастя?

 69798114 744083332697668 7968032836596793344 n

Щастя підкрадається обережно навшпиньках. І воно вже зовсім поруч, охоплює зненацька, накриває шаленою хвилею безмежної радості та ейфорії. Затамовуєш подих, щоб його не злякати ненароком… Найщасливіша мить! Осяяння. Дурманить і п’янить розум. Захоплює дух. Серце виривається з грудей. По шкірі біжать мурахи зграями. Тепло та світло огортає все тіло. В очах спалахують вогники, які час від часу гасять сльози радості.

Щастя – дихати, жити, мріяти, діяти, кохати, відчувати, споглядати, милуватися, слухати, насолоджуватися, творити, надихати, дарувати, допомагати, рятувати, підтримувати, обіймати, оберігати, ділитися, шанувати, дружити, пишатися, навчатися, розвиватися, експериментувати, вдосконалюватися… Воно в наших вчинках, свідомості, в кожному з нас. Ми випромінюємо його, мов сонце, та ділимося ним з іншими.

Я щаслива від кожного врятованого чи подарованого комусь життя, прояву доброти, милосердя та турботи, щирих посмішок та обіймів, яскравих емоцій та вражень під час подорожей, мальовничих краєвидів, відчуття гармонії, миру та свободи.

Будьте щасливими!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему