Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Бер 2016

Настя Бровко: «Щастя - це жити в мирі з собою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Настя Бровко - героїня Щастя на НародUA. "Зазвичай мені приносить щастя вставати зранку з першими промінчиками сонця. Це просто неймовірно", - говорить вона.

Настя Бровко, 22 роки, проживає в Черкасах та періодично у Львові. Улюблені заняття - читання, гра на барабанах, акторська майстерність. Цікавиться медитативними практиками та  саморозвитком.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це  гармонія з собою, своїм внутрішнім світом і всесвітом. Щастя – це  відчувати себе потрібним, просто жити, бути частинкою Всесвіту, адже ми дещо більше ніж просто краплинка в океані.

Щастя є в любові, посмішках, теплоті!

Щастя – це мріяти і втілювати мрії в життя! Вміти сприймати життя таким, яке воно є, не намагаючись нічого змінити, не надриватися, нікому нічого не доказувати, жити в мирі з собою і з іншими – теж неабияке щастя.

Зазвичай мені приносить щастя вставати зранку з першими промінчиками сонця. Це просто неймовірно.

Крихту світла можна відшукати навіть у найгірших та найболючіших ситуаціях.  Відчуття  спокою, Божого захисту та знання того, що як би там не було Всесвіт дружній для нас і прагне нам допомогти пережити складний період у нашому житті, все це направляє нас до світла, не дає заблукати у павутинні негараздів та проблем.

Не опускайте своїх рук та будьте міцні духом. Щасти Вам!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему