Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Вер 2016

Надія Проців: «Щастя – це єдина безкоштовна річ на світі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Надія Проців – героїня Щастя на НародUA. «Нічого само собою не зміниться. Міняєш все ти. Твої думки і дії. Ти будуєш свою долю. Ти - творець свого Щастя.», – запевняє вона.

Надія Проців, м.Івано-Франківськ. Хобі: подорожі, танці, написання віршів.

Що таке щастя?

"Щастя - це єдина безкоштовна річ на світі."

Щастя... Таке крихітне слово, а такий глибокий зміст.  Для кожного Щастя - це якесь особливе і неймовірно прекрасне почуття, і у кожного воно своє... Кожна людина бодай раз у своєму житті запитує себе: "Що таке щастя і чи є щасливою я?.." Скільки людей, стільки і Щастя, бо у кожного воно своє. Для когось Щастя полягає в матеріальних цінностях, для когось в фізичних і духовних.

Ми завжди поспішаємо, завжди боїмось запізнитись, розчаруватись, заплутатись, захворіти, ризикнути чи, зрештою, щось втратити... Часто забуваємо, що час летить і вже не повернеться, а ми так і далі гнатимемось в пошуках чогось чи когось. А варто хоча б інколи зупинитись, сповільнити темп, озирнутись довкола і прислухатися до свого внутрішнього світу!

ej16b54rR-o

"Світ прекрасний, треба просто вміти помічати це!" Треба вчитися радіти кожному прожитому дню, приносити посмішки людям, які нас оточують і не чекати нічого натомість. Як тільки нам вдасться по-справжньому цінувати і любити те, що в нас є, життя почне робити нам приємні сюрпризи.

Моє Щастя - це мої рідні і друзі, моя робота, яка надає мені енергії, це подорожі, які кожного разу відкривають мені щось нове і цікаве, збагачують життя приємними моментами. Я щаслива дівчина, бо навчилась цінувати і дякувати долі за все, що в мене є, а чого ще нема, то це питання часу, наполегливості і втілення в реальність того, до чого прагну. Немає нічого прекраснішого за щиру посмішку, теплу розмову, за неймовірні слова: "Як добре, що у мене є ти". І навіть якщо трапляються якісь негативні моменти, то не варто замикатися в Собі, хоронити своє Щастя, бо це «всього лиш невдалий день, а не погане життя». Треба вміти бачити красу в найменших дрібницях, робити якомога більше добра і пам'ятати: "Ми притягуємо до себе те, що самі випромінюємо."

"Щастя любить тишу", тому не варто "кричати" про нього на весь світ, а просто не пошкодувати маленького промінчика для людини, якій це дуже потрібно!

І на завершення: «Нічого само собою не зміниться. Міняєш все ти. Твої думки і дії. Ти будуєш свою долю. Ти - творець свого Щастя.»

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему