Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лип 2014

Надія Нестеренко: «Щастя потрібно вміти відчувати»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Для НародUA розкриває «суть» щастя Надя Нестеренко, яка вважає, що щастя за відчуттями схоже на стрес чи навіть на депресію. Щастя, за словами Надії, - це любити життя і любити себе.

Надія Нестеренко, 15 років. Захоплюється літературою та журналістикою, пише вірші.

- Що є щастя? З одного боку, звичайне слово, а з іншого - не таке вже й звичайне. Проте, щастя – це в жодному разі не примітивні досягнення мрій, купа грошей чи популярність. Щастя зазвичай у дрібничках: несподівано зустріти у магазині друга, якого не бачив кілька років; піти в похід з люблячою сім'єю або навіть елементарно мати друзів та сім'ю. Адже, погодьтеся, ми часто не цінуємо те, що маємо.

За відчуттями щастя схоже на стрес, або навіть депресію, от тільки за своєю натурою воно є зовсім іншим. Стрес забирає сили, а щастя додає. Депресія - як гостре лезо, а щастя – як панацея. Його не можна взяти в руки, як маленьку дитину; не можна покласти в коробку, як старі листівки; не можна прочитати, як улюблену книгу.

Щастя можна лише відчути. Відчути, коли побачиш знайомі очі друга, почуєш рідний голос мами, зрозумієш цінність того, що маєш.

Просто слухати пісні, не малюючи картинок в голові. Просто вдивлятися в обличчя перехожих, від цікавості. Просто вставати вранці і відчувати втому наприкінці дня. Піднімати очі догори та бачити чисте й мирне небо над головою. Любити життя, любити себе.

Як бачите, ніхто, крім нас самих не знає, що є щастя. Отож, не потрібно його шукати, а потрібно відчувати в простих речах та рідних людях.

 

 

Фото надане Надією Нестеренко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему