Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лист 2018

Надія Янчук: "Будьте оптимістами, і щастя завжди буде з вами!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"А мені щастя – бачити своїх синів здоровими, а Україну – мирною вільною державою", – розповідає Надія Янчук – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Мої пісні крокують по світу

46117920 293486011501511 3213163788320636928 n copy

Янчук Надія Володимирівна з Тучина Рівненської області, 57 років. Член НСЖУ, краєзнавець, авторка книг поезій "Травневі каштани", "Зоряна ніч", "Колядує Україна", казок "Чарівні казки", " Казочка про неслухняного Їжачка".  Авторка  проекту літературно–мистецького альманаху "Тучинський передзвін" (4 випуски протягом десяти років).

Маю дві вищі освіти. Більше тридцяти років була завідувачем Тучинсього ЗДО "Дзвіночок". Наразі працюю інструктором з фізкультури у цьому ж закладі. Нагороджена численними грамотами, зокрема і першого президента України за активну життєву позицію, сприяння процесу духовного і культурного розвитку  Рівненщини.

Беру участь у різноманітних літературних конкурсах. Мої пісні крокують по світу у соціальних мережах, збірниках, альманахах, у школах і на сценах. До поетичного слова долучилася з дитинства. Пишу вірші, пісні, казки, байки, невигадані історії, нариси, статті. 

Улюблені заняття – вишивання хрестиком ікон, картин, сорочок тощо, філателія, фотографування, краєзнавчі дослідження з історії рідного краю, участь у церковному хорі.

Живу яскравим повноцінним життям, чого і вам бажаю. Будьте оптимістами, то й щастя завжди буде з вами!

Що таке щастя?

44197853 2160352010953236 949188794618216448 n

Яке ж воно, щастя? У кожного своє. Тобто нема однакових визначень щастя.  Тому що, неможливо вмістити це поняття у якісь визначені рамки. Комусь щастя сьогодні – шматочок хліба. Комусь – зігрітися. Комусь – злетіти до небес у хмільному коханні. Комусь – врятувати життя... А мені щастя – бачити своїх синів здоровими, а Україну – мирною вільною державою.

 

Ловіть краплинки щастя, хай вас минуть напасті.

І Бог благословить! Щоб вам хотілось жить!

 Я щаслива? 

  

– Мамо! Це я? Ти народила мене у свій день народження? Я дуже рада! Я щаслива!     

– Мамо! То світ такий великий? І так людей багато? А вони добрі? Будуть мене любити? То я буду щаслива!    

– Мамо! Ти плачеш? Не плач, рідна! Бачиш, якого я вишила  кота у чоботях у першому класі? Це ж ти мене навчила! І я щаслива!    

– Мамо! Не бійся! Розкажи мені все. Про війну, про сирітство твоє, про першу любов... мені це потрібно. Це допоможе мені зрозуміти , як тримати оте щастя в руках і не відпускати.   

– Мамо! А я гарна? Хлопці дражнять мене "очкариком". Та ну їх!  Все одно буду гарна і щаслива!   

– Мамо! Ти знайшла мій зошит із віршами і читала? Ой–ой–ой! І як тобі? Може бути? Подобається? Я щаслива!   

– Мамо! Скільки всього за ці роки! Дивися, яку золоту медаль мені вручив директор школи на випускному! А це вже диплом після інституту! А це мій дитсадок – рідний дім! А це ми в новій великій квартирі!  Що ж це робиться? Яке щастя!   

–  Мамо! Як ти мене вчила?  Кланятися людям. Сьогодні я наречена.  Сьогодні наше весілля! Кланяюся. Іди, Надю, не оглядайся, бо це не до добра. Ага! Так і буду робити.  Яка ж я щаслива!   

– "Ма–ма–ма! – синочок промовляє, і до неньки ручки простягає... А там і другий синок народився... Пробач, мамо, але ти мені не раз притчу розповідала про орлицю, що носила орлят через глибоку ущелину.  Ти знаєш про що я... пробач, мамо! І щоб там не було – ми щасливі

–  Мамо! Ти чуєш мене, мамо? Я тебе люблю! Я люблю людей! Я люблю сонце! Я люблю вірші! Я люблю жити! Я щаслива!         

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему