Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Трав 2014

Надія Чередник: «Щастя - це мир»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Надія Чередник - героїня нашої рубрики ЩАСТЯ. Для неї щастя - це мир в Україні.

Моє перше побачення із журналістикою відбулося саме під керівництвом Надії. Вона, можна сказати, відкрила мені двері у світ публіцистики. І не лише мені, але й багатьом іншим, тоді ще діткам, а тепер – журналістам. Свого часу моїм щастям була підтримка Надії. Тому сьогодні я завдячую Надії Федорівні за те, що дала мені змогу відкрити себе не лише у журналістиці, але й у людському світі.

Надія розповідає НародUA про те, що щастя – це впевненість і безпека.

 

asfsdfs

 

Надія Чередник, 35 років. Працює з дітьми у Центрі дитячої та юнацької творчості міста Черкаси. «Моя робота з дітками – це і є моє захоплення», - говорить Надія.

werwef

- Найбільше в житті хочеться душевного спокою і рівноваги, впевненості у завтрашньому дні. У нинішній ситуації щасливою стану тоді, коли буду знати, що моїй країні нічого не загрожує, що мої рідні не підуть на війну. Слово "війна" буде лише словом із книжок історії, і я його не буду вживати щодня. Хочу миру!

 


 


 

Матеріали з рецептами щастя і випробуваними шляхами, які насправді допомагають стати щасливим-щасливішим, читайте у рубриці Дайджест-світ, а також в колонці експерта з питань самовдосконалення і щастя Світлошукача. Крім того, про щастя конкретних людей, ваших знайомих, друзів чи не дуже знайомих, їх маленькі секрети досягнення щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці ЩАСТЯ.

Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Адже щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com.


 

Фото надане Надією Чередник

Поділіться з друзями: