Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лист 2018

Микола Істин і його шлях до відчуття всещастя

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Для мене щастя – це не лише сьогоднішнє і Земне», – розповідає Микола Істин – герой рубрики Щастя на НародUA.

1013699 1374267199456481 723682357 n

Микола Істин  –   поет, прозаїк, есеїст. Живе і працює в Івано-Франківську. Автор численних публікацій в інтернет-виданнях, і в друкованій літературній періодиці. Ініціатор створення і організатор заходів літоб'єднання «Планета Наступного Слова». Засновник некстмодернізму в українській літературі. Восени 2018 року у видавництві «Час Змін Інформ» вийшла його книг віршів «Некстмодернізм постМАЙДАНівського паралельноАТОвського періоду».

«Вбачаю щастя в майбутньому розвитку людської душі у Всесвіті, в її перевтіленнях, всеможливостях, та гармоніях з оточенням, що є шляхом до відчуття  ВСЕЩАСТЯ!»

Творчість – це формулювання щастя!

Суспільство і держава системно нав’язують громадянам спосіб життя, і варіанти вибору, які вони пропонують, це ще не свобода, і не завжди добро, не кажучи вже про ідеали… Такі варіанти не завжди можуть привести особистість до реалізації її мрій. Люди нехтують своєю свободою і неповторністю, забуваючи,  що вони не штамповки політтехнологів та інших спеціалістів з маніпулювання людською свідомістю. Щастя може бути різноманітним, лише при цьому потрібно, щоби щастя одних не було нещастям для інших. В своїх творах я моделюю майбутню Україну, що як держава повноцінно поважала б права особистості, в тому числі і право на свободу, яку нині так забюрократизовують, що це вже не зовсім свобода, і не зовсім щастя.

17311240 10155119427954860 2258297783232781738 o

У щастя може бути багато складових, різні моделі, зміст, і форма

Мій некстмодернізм – це також шлях до щастя, його побудова в наступних світоглядах, що нині в чомусь є альтернативою до загальноприйнятої світобудови. Але попереду на людство чекає переосмислення цінностей нашої далеко не досконалої людської цивілізації, і цілком можливо, що некстмодернізм набуде поширення…

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему