Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лип 2017

Микола Байдюк: "Щастя — це дуже умовне поняття"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Наприклад, Щастя – це містечко в Луганській області, за яким сьогодні "нулівка", за яким – війна".

"Людина щаслива тоді, коли має можливість робити те, що вона найбільше любить. Я люблю писати (перекладати) вірші. Коли я маю можливість це робити – я щасливий", - говорить Микола Байдюк – герой Щастя на НародUA..

Микола Байдюк народився в Луганську. Закінчив Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка. Радіожурналіст, письменник. Працює на Українському радіо (канал «Культура»). Друкувався в журналах «Бахмутський шлях», «Всесвіт» (переклади пісень Боба Дилана), газеті «Літературна Україна».

20370608 1473051689459017_1926043923_n

Що таке щастя?

Щастя – це дуже умовне поняття, дуже широке, включає в себе так багато всього. Наприклад, Щастя – це містечко в Луганській області, за яким сьогодні «нулівка», за яким – війна. Український форпост. Українське Щастя. Чи снилось йому коли-небудь, що воно буде саме таким? Або місто Припʼять біля Чорнобильської АЕС. Колись це було абсолютно щасливе місто, місто щасливих людей, там було стільки дітей, стільки молоді! Життя вирувало у цьому місті. Тепер це – місто-пустка, місто-застереження, місто, в якому живе тільки ліс.

Один мій добрий приятель написав мені «из мест не столь отдаленных»: «Якщо тобі хоча б раз на тиждень буває добре – значить, ти можеш вважати себе щасливим». Мені здається, людина щаслива тоді, коли має можливість робити те, що вона найбільше любить. Я люблю писати (перекладати) вірші. Коли я маю можливість це робити – я щасливий.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему