Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Лип 2014

Михайло Суддя: «Щасливою людину робить її внутрішній світ»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастя розкривається у всьому, чим займається людина і у всіх, хто її оточує. У цьому запевняє НародUA Михайло Суддя. Щастя не можна купити, його можна лише створити. Самому. Починати потрібно з власного серця.

— Комусь досить сімейного благополуччя для того, аби відчути себе щасливим. А хтось за головне вважає професійний успіх, або життя не може уявити без модного одягу, поїздок на Мальорку чи Гаваї, дорогих авто.

Що для мене щастя? Один відомий футболіст (здається, це був Джанлука Дзамбротта) казав: "У мене чудова сім'я, я займаюся улюбленою справою, ще й отримую за це гроші. Що можна собі ще побажати?"

А й справді, що ще? Улюблені заняття, сім'я і друзі — це саме те, що допомагає і мені в цьому житті, надає йому сенс.

Коли в найближчих людей все гаразд, коли на роботі є чим цікавим і корисним зайнятися, коли улюблене хобі приносить задоволення, значить, все іде так, як треба.

Хто мене добре знає, той в курсі, що найголовніше і найважливіше для мене хобі — це бальні танці. Від них я отримую справжню насолоду, навіть просто від перебування на паркеті із партнеркою. Вона саме та людина, яка сприяє тому, щоб я любив танці іще більше, надихає на нові звершення.

Щастя на можна купити. Телефони, комп'ютери, авто — всі ці речі, що нас постійно оточують, ніколи не зроблять самі по собі людину щасливою. Вони просто принесуть якесь короткочасне задоволення. А щасливою людину робить її внутрішній світ. В народі кажуть : «Хочеш бути щасливим — будь ним».

 

 

Фото надане Михайлом Суддею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему