Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Трав 2016

Михайло Стан: «Щастя - це пазл»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Михайло Стан – герой Щастя на НародUA. "Щастя - це пазл... Збери своїми руками!", - закликає він.

Михайло Стан, 25 років, проживає в селі Угля (Закарпаття, Тячівський район). Безробітний. Поет. Цікавиться фото. Активний користувач віртуальної реальності.

Що таке щастя?

Міша Стан: "Щ" "А" "С" "Т" "Я" - це пазл... Збери своїми руками!

Щастя...

Кожен з нас вкладає в це слово все те, чого йому не вистачало раніше, або не вистачає й тепер...

Щастя...

Воно таке різне, і для кожного своє, індивідуальне... Хтось вважає, що щастя в грошах, але ж і "багаті теж плачуть", і не завжди від щастя. Для когось щастя - це новий iPhone, для когось - зустріти свою другу половинку, для когось - здоров'я близьких, для когось - можливість жити повноцінним життям... І так можна продовжувати безкінечно.

Так що ж воно таке, оте щастя, запитаєте Ви? І я Вам відповім, що щастя - це жити сьогодні і зараз. Та, на жаль, сьогоднішній ритм життя настільки напружений, що ми не помічаємо, як життя проходить повз нас. Особливо це стосується жителів міст і мегаполісів. Нам нема часу, щоб озирнутися довкола, перевести подих. Гонитва за матеріальними благами цивілізації робить з нас рабів. Тому жити треба так, наче це останній день Вашого життя. Радіти кожній миті, ранішньому промінчику сонця, теплому літньому дощику, першому снігу. Допомогти немічному, дати нужденному на хліб насущний, привітатися з прохожим, поступитися місцем у автобусі... І, повірте, слова подяки будуть ще довго зігрівати Ваше серце... Адже щастя складається саме з таких маленьких радощів... І чим більше Ви матимете "частинок", тим повніша буде картина Вашого щастя!

Будьте щасливими, адже "щасливі не слідкують за часом".

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему