Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Черв 2017

Михайло Плосковітов: "Щастя — це коли летить павутинка бабиного літа"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Кожна людина — сценарист свого життя і свого щастя. Думаю, потрібно відчувати ритми своєї душі, мати мрії і час від часу напувати їх весняними соками, любити світ і людей", — говорить Михайло Плосковітов.

Михайло Плосковітов — герой Щастя на НародUA. Він родом із маленького села Шереметів, що на Житомирщині. Нині проживає в смт. Пулини. Автор двох поетичних книг: «Вона кохає» та «Зима твого літа», хоча поетом себе не вважає.

Що таке щастя?

18816127 807235159440460_1894913080_n

Все своє свідоме життя я любив природу, особливо ліс та дике, незаймане поле, тому, мабуть, і розуміння щастя почалося саме з краси польових квітів та запаху смоли у сосновому лісі. Впевнений, що щастя складається з дрібниць, часом навіть зовсім мало помітних. Це коли летить павутинка бабиного літа, коли від кислого яблука на очі навертаються сльози, коли босі ноги обпікає нагрітий пісок влітку. А ще це усмішка, цілунок, щирий погляд і теплі та лагідні слова.

В дитинстві вперше почувався щасливим від того, що переборов страх висоти, коли виліз на дах батьківської хати. А вже дорослим, кілька років тому, піднявся босоніж на Говерлу і спустився назад – і теж почувався неймовірно щасливим.

А як стати щасливим? Кожна людина — сценарист свого життя і свого щастя. Думаю, потрібно відчувати ритми своєї душі, мати мрії і час від часу напувати їх весняними соками, любити світ і людей. Не бути байдужим і вірити у краще.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему