Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Груд 2016

Михайло Якубович: «Щастя – це бути поруч»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Михайло Якубович – герой Щастя на НародUA. "Щастя зробили чимось комерційним, міряють якісь «індекси щасливих країн», скоро, думаю, віднайдуть програмки – купив, завантажив, і став щасливим", - говорить він.

Михайло Якубович, м. Острог. Дослідник ісламського Сходу, перекладач з арабської й інших мов, трохи мандрівник.

Що таке щастя?

Колись давно я прочитав у одного східного мудреця, що бути щасливим – це уже нічого не хотіти. Ну, начебто ось прагнеш до чогось, здобуваєш, а потім знову до якоїсь «вершини»… і так далі й далі, а щастя все немає.

Бо щастя – то уже ліміт. Ліміт, за яким, мабуть, закінчуються межі тебе самого. Зараз щастя зробили, проте, чимось комерційним, міряють якісь «індекси щасливих країн», скоро, думаю, віднайдуть програмки – купив, завантажив, і став щасливим. У наш час, коли на світ дивляться переважно очима моніторів, світлин і коротких текстів, щастя – це бути поруч. Коли у тебе друзі або ще ближчі люди так далеко за обріями, що часом можна й не втрапити, а вони ось – десь тут, не віртуально, а реально; особливо якщо вони чи ти пройшли для цього великий свій шлях.

Зазвичай щастя іще шукають у якихось простих речах, наше таке національне, сковородинське, мовляв, «не шукай щастя в Єрусалимах», все, що потрібно для щастя – поруч. Мені здається, що щастя – це не щось там «просте» й «доступне», а це якраз спростити складне й недосяжне, зробити його близьким для себе, а ще для інших. І взагалі, в наш ринковий час – більше дарувати, відчувати, що потрібніший ти, ніж тобі потрібніші інші; мабуть, то і є вершина щастя.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему