Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Вер 2014

Марина Тарасюк і щастя живого спілкування

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Для мене щастя - це живе спілкування з людьми", - по секрету ділиться з НародUA жителька сонячної Одеси Марина Тарасюк. Дівчина відчуває справжнє щастя, коли спостерiгає за виразом обличчя спiврозмовника, глибиною його очей, відчуває близький подих та ритмічний шепіт губ.

Вона щаслива, коли може доторкнутися до близької людини i вiдчути, як легкий заряд струму передається від пальцiв до самого серця. "Що може бути краще, за відчуття, коли ти можеш сердешно пригорнути до себе близьку тобi людину, поряд iз якою в тебе нiколи не виникають сумнiви?",- щиро дивується одеська одинадцятикласниця.

А невід'ємною частиною спілкування з близькими людьми дівчина вважає обійми.

- Обiйми... З одного боку, простий, але вкрай важливий жест. Обiйми - найнiжнiший i найдивовижнiший вияв почуттiв.

"Коли ти обiймаєш або тебе, то маленькi частинки твоєї душi дотиками переходять до iншої людини. Саме це приносить мені задоволення та радість",- розповідає дівчина, і додає: "Це щасливе вiдчуття надихає мене, пiдiймає настрiй i дає зрозумiти, що я не одна, адже мене оточують близькі люди, яким я довіряю та яких безмежно люблю".

Тож не шукайте щастя десь далеко, а просто озирніться. Можливо, ваше щастя - це щоденне живе спілкування з близькими людьми? А, може, воно в дружніх обіймах?

Частіше спілкуйтеся зі своїми рідними, обіймайте їх та діліться своїм щастям з НародUA, тим самим даруючи його частинку читачам.

 

 

Фото надане Мариною Тарасюк

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему