Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лип 2015

Марина Сербинович: Щастя – це відбудовувати себе з руїн

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марині 19 років, вона з Вінниці. Любить малювати, займається громадською діяльністю, цікавиться усім потроху, бо не бачить сенсу обмежувати себе у інтересах.

Моє щастя проявило себе на повну не так давно, якихось 9 місяців тому. До того я почувалась цілковитою невдахою в пошуках цього невідомого відчуття. Намагалась знайти себе, будувала якісь плани на майбутнє.

І ось, мої тривалі пошуки руйнує одна людина. Вона вривається в моє життя, трощить все довкола. Усе відбувається так швидко, що я й не встигаю усвідомити, і з головою пірнаю у вихор цих подій. Натомість, поруч з цим хаосом, я на диво, почуваюсь цілком щасливою. З того моменту я й почала називати цю людину своїм щастям. Тому що вся ця руйнація була мені дуже необхідна, а відбудовувати себе з руїн простіше, ніж підтримувати аварійне приміщення у задовільному стані. Сама я не змогла б піти на такий крок. Щастя допомогло.

Що робить людина, коли вона щаслива? Говорять, що можна "плакати-кричати-стрибати від щастя". Я ж можу сказати, що відчувати щастя – це перебувати в ейфорії, ловити кожну мить і з захватом дивитися на цей світ зовсім іншими очима. Це неможливість вимовити ані слова, це коли тебе розуміють, коли ти просто мовчиш. Воно може тривати менше хвилини, а може й набагато більше, як у моєму випадку. Все залежить від людини і від того, чи готова вона бути щасливою.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему