Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лип 2016

Марина Миколаєнко: «Для повного щастя людині потрібне хобі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марина Миколаєнко – героїня Щастя на НародUA. "Розуміння щастя залежить від рівня наших цінностей та ступеня дорослості,  адже чим старшими ми стаємо, тим краще переосмислюємо власне життя та ступінь його щасливості", – розповідає вона.

Марина Миколаєнко, студентка 2 курсу факультету «Філологія. Переклад» Київського національного університету культури і мистецтв. Захоплення: література, вивчення мов, філософія, малювання, фотографія, велоспорт.

Що таке щастя?

Усі ми різні, бачення щастя таке ж. Для когось – це чашка кави з близькою чи коханою людиною, для когось – екстремальна захоплююча подорож, а для когось – дорогі авто і таке інше.

Розуміння щастя залежить від рівня наших цінностей та ступеня дорослості,  адже чим старшими ми стаємо, тим краще переосмислюємо власне життя та ступінь його щасливості.

Особисто для мене, щасливою є та людина, яка живе, перш за все, у гармонії з собою, чує інших та здатна співіснувати з людьми у цьому світі. Усім нам потрібні друзі, які можуть простягнути руку у скрутних ситуаціях, вислухати чи просто наповнити життя радістю.

Щасливою людиною є той, хто займається справою, яка окрилює душу, тим, до чого лежать руки і серце. Заняття, яке подобається приносить і захват, і спокій, і гроші, і визнання, до якого так прагне багато людей, а особливо митців.

0uAo11bWHb0y32MV5ZrNoI

Близькими для мене є погляди українського філософа Григорія Сковороди, який у своїй «філософії серця»  розвивав думку про споріднену працю. Однак, якщо сто-двісті років тому вільний вибір роду професійного заняття був доволі складним через рівень життя та людські можливості, то зараз усе це стало значно легше. Кожен може обрати заняття по силі та розуму. Тим паче, що вища освіта доступна.

Для повного щастя, як на мене, людині потрібне хобі, заняття, яке б зовсім не стосувалося професії та роботи, яке б дозволяло забувати про негаразди та життєві поразки.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему