Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лип 2015

Марина Котенко: «Щастя - це вміння любити»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марина Котенко - героїня Щастя на Народ UA. "Навіть у важкі часи ми можемо в дрібницях зловити щасливі моменти для себе", - говорить вона.

Марина Котенко живе в місті Нікополь Дніпропетровської області. Марина любить читати, дивитися фільми та куховарити.

Що таке щастя?

- Мабуть, щастя – це насолода, чим би то не було, але головне – насолода життям. Ми часто жаліємося на життя, на труднощі, на невдачі, буває говоримо, що зараз у нас "чорна полоса". Але навіть у важкі часи ми можемо в дрібницях зловити щасливі моменти для себе. Головне – помічати хороше кругом себе і не зациклюватися на поганому.

Для когось щастя – це поспати більше 4-ох годин на добу, для когось – смачна вечеря після вимученого дня, для когось це, нарешті, сонце після неділі дощів. Знаєте, тут можна дивитися з різних сторін.

Звичайно, всі ми щасливі, коли здійснюються наші мрії. Львів – це місто щасливих людей. Воно зробило мене надзвичайно щасливою на декілька днів. Я була на сьомому небі, коли потрапила до Львова. Погода не порадувала, але мені було все одно, бо я так давно хотіла відвідати це місто. Дуже чекаю другої хвилі свого щастя, тобто зробити ще один візит у це чарівне місто.

Щастя – це, також, вміння любити та дарувати оточуючим людям тепло та добро. Будьте щасливими щодня, і тоді доля Вам обов’язково усміхнеться!

 

Фото надане Мариною Котенко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему