Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лип 2015

Марина Горобець: Треба вчитися бути щасливими просто зараз

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марина з Червонозаводського (Полтавська область). Їй 15 років. Закінчила музичну школу, любить малювати. Вважає, що щастя - це суто внутрішній стан, який і потрібно шукати в собі.

Я вірю, що найголовніше у світі - бути щасливим. Нещасним бути простіше, ніж щасливим. Для того, щоб стати щасливим, потрібно докладати багато зусиль, боротися, падати, підніматися, отримувати, втрачати і врешті-решт досягнути і збагнути, що ж є щастя для кожного з нас.

Не потрібно чекати, що стане легше, простіше, краще. Не стане. Труднощі будуть завжди. Треба вчитися бути щасливими просто зараз. Інакше не встигнемо.

Для мене щастя – це з любов’ю займатися улюбленою справою, відчувати приливи натхнення щохвилини. Бути оточеною людьми, які змушують тебе щиро посміхатися – також щастя. Взагалі, думаю, що щастя – це не те, чого треба шукати зовні. Це суто внутрішній стан, який і потрібно шукати в собі. Коли ти в гармонії з собою та з оточуючим світом, то навіть миття посуду – щастя.

Ми всі набагато щасливіші ніж думаємо. Ми живемо в тепленьких квартирах з водою, газом та  інтернетом. У нас є розум, здоров'я. Потрібно бути вдячним за все, що маємо, та радіти кожній прожитій хвилині. Щастя є! Будьте щасливими та вдячними!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему