Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Бер 2016

Марина Гарєєва: «Щастя носитимеш під серцем. Від народження до безкінечності»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марина Гарєєва – героїня Щастя на Народ UA. «Щастя схоже на квітку, яка постійно поруч, росте незірвана», – переконана вона.

Трохи поет. А, може, прозаїк. А ще викладач. І наче людина. Вже 29 років живе, трохи менше – пише, і постійно намагається чогось навчитися. Хоча б зрозуміти, що то за звір – щастя?

- Щастя – since we were born до нескінченності. В усмішці – чи то мами, чи то Його. У дитячих образах, через які дорослішаєш. У розбитому люстерку, в яке завжди зазирає обличчя іншого – подарувати, утриматись? Вічна відповідальність за власні рішення, без якої життя перетворюється на існування. Пекельні сумніви: а чи правильно зняли мірки? Чи ти справді за образом і подобою Його? Чи ти зможеш? Справджувати і справджуватися. Щастям, подихом, любов’ю.

Щастя схоже на квітку, яка постійно поруч, росте незірвана. Поливатимеш? Заґратуєш у кришталеву вазу «лише для себе»?

Щастя мов срібне вогнище, в якому місяць купається в теплих пролісках. Будеш повзти теплим снігом, лишаючи зрадливі сліди, падати переможена. Біля вогнища, біля місяця, поруч з щастям.

Співатимеш незрозумілою мовою, аби не видала. Спустошишся, знов наповнюватимешся – щастям, Господом, любов’ю? Носитимеш під серцем. Від народження до нескінченності.

Своє щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему