Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лип 2015

Марина Фролова: «Щастя - це перемога над собою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Порція Щастя на Народ UA - від Марини Фролової. "Обожнюю відчуття, коли розумієш, що всі твої витрачені сили не були марними, і ти зумів досягти певних висот, стати найкращим", - говорить вона.

Марина Фролова живе в місті Черкаси. Марина любить вивчати іноземні мови та історію. Вона цікавиться подорожами та постійними відкриттями чогось нового.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це поняття багатогранне. Мабуть, навіть не треба казати про спокій, мир, злагоду як в сім'ї, так і в усьому світі – всі цього прагнуть.

Моє маленьке щастя - в перемозі. Обожнюю відчуття, коли розумієш, що всі твої витрачені сили не були марними, і ти зумів досягти певних висот, стати найкращим. Перемога над собою, над кимось, над своїми страхами, над своїм негативним мисленням тощо. Для того, щоб щось досягнути – кожного дня ти повинен боротися з собою. Самодисципліна – ось ключ до перемоги, а перемога – це довгоочікуване щастя.

Але мій найщасливіший день у житті пов'язаний не з цим. Мені було 6 років, коли з'явився на світ мій менший брат, ці емоції не передати. Я була найщасливіша у всьому світі. І до сих пір я в ньому знаходжу шматочок свого рідного щастя.

 

Фото надане Мариною Фроловою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему