Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лют 2016

Марина Христюк: «Щастя - це посмішка і любов»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марина Христюк - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це знати, що кожного дня ти посміхаєшся не лише для себе, а й для того, хто любить твою посмішку", - зазначила вона.

Марина Христюк проживає у місті Вінниця. Обожнює писати вірші та співати. Цікавиться вивченням іноземних мов. Любить виступати і дарувати людям радість.

Що таке щастя?

Щастя - це знати, що кожного дня ти посміхаєшся не лише для себе, а й для того, хто любить твою посмішку. Для мене воно проявляється у всіляких дрібницях: у сяянні рідних очей, у простому дзвінку із запитаннями "Ти як? Усе добре, сподіваюсь?", у простих та теплих  словах, у маленьких вчинках, у обіймах, у любові, у допомозі і т. д.

Щастя – це мати змогу подорожувати. Подорожі змінюють вашу свідомість. Вони нас багато чого вчать, дарують незабутні моменти та враження. А якщо ти подорожуєш в компанії друзів – це просто неперевершено. Море позитиву та купа веселих спогадів тобі забезпечено на ціле життя.

Моє щастя – це, напевно, поїздка до моєї бабусі влітку. Ще дуже давно ми сиділи і вона розповідала мені про свою молодість, про війну, цікаві життєві події та історії... Мені подобався от цей молодий душевний запал її очей.  

Ось таке в мене щастя. Просте та доступне кожному.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему