Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Черв 2017

Марина Чайка: "Щастя – це кохана людина поруч"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Складових формули під назвою «щастя» багато, і у кожного вони свої», – вважає Марина Чайка.

Марина Чайка – героїня Щастя на НародUA. Живе в Києві. Дитяча письменниця, авторка двох книг казок, виданих у видавництві «Ранок». Останнім часом повністю присвятила себе літературній діяльності. Заміжня. Своє життя вважає казкою, яку створила сама.

19398063 1338094709573569_217576029_n1

Що таке щастя?

Що для мене щастя? Колись, на прогулянці у парку, що біля мого дому, мою увагу привернула літня пара. У кріслі-каталці сидів чоловік. Його везла літня жінка, і щось йому тихенько розповідала. Вона часто зупинялася, і дбайливо поправляла пледа, яким були укриті ноги чоловіка, акуратно витирала йому очі хустинкою, іноді просто проводила рукою по його довгому, сивому волоссю. Пара зупинилася навпроти мене. Жінка сіла на лаву, повернула крісло-каталку з чоловіком обличчям до себе, взяла за руку, і з любов'ю та ніжністю дивилася на нього. Очі ніколи не брешуть. В очах можна прочитати все. Очі жінки були наповнені любов'ю. Вона готова зчепитися зі смертю, відстоюючи свої права на щастя бути поруч з коханим. Жінка погладила його долоні, поцілувала і притиснулася до них щокою. Знову дбайливо поправила пледа, і обійняла. А очі ... очі світилися від щастя. Вони разом, поруч, удвох - це було їхнє щастя. Коли є кому поправити пледа і притулитися щокою до долоні, це і є щастя.

І дякувати Богові, що в мене є моє щастя. Мені є кому зварити каву, укрити пледом, є з ким посперечатися та помовчати. Просто мовчати та слухати тишу, притулитися до свого ЩАСТЯ і почути на вушко: «Я тебе дуже кохаю». Щастя, то кохана людина поруч. Щастя, то жити в гармонії з собою. Щастя, то займатися улюбленою справою. Складових формули під назвою «щастя» багато, і у кожного вони свої.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему