Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Квіт 2014

Марина Братчук і щастя: любити, розпізнавати, зберігати й ділитися

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

У рубриці ЩАСТЯМарина Братчук. Вона з радістю ділиться з нами своїм щастям. На питання "Що таке щастя?" Марина Братчук відповідає своїм життям і досвідом: любов, гармонія, вміння бачити, розпізнавати, зберігати й ділитися прекрасними миттєвостями.

Марина Братчук, 50 років. Любить свою сім'ю, своїх друзів, домашній затишок; любить йогу, танці, красиву музику; любить науку, психологію, філософію; любить відкривати в собі нові "люблю".

 

Один з головних життєвих уроків - навчитися бути щасливим

- Щастя. Воно розлите в просторі і є у всьому. Воно - ціна всіх випробувань, життєвих уроків і прагнень. Воно заповнює тебе усього, якщо життя побудоване правильно, гармонійно, якщо ти на єдино вірному Своєму шляху. Воно може бути приховане, але завжди є сила, що кличе, веде до нього. Воно іноді подароване, іноді заслужене. Інколи прагнення до нього інтуїтивне, іноді - усвідомлене. Якщо життя навчило бачити, розпізнавати, збирати, зберігати в душі й ділитися прекрасними миттєвостями, щастя буде з тобою. Один з головних життєвих уроків - навчитися бути щасливим.

 

 

Фото надане Мариною Братчук

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему