Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Трав 2015

Марта Шелельо: «Щастя - це просвітлення»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марта Шелельо розповідає НародUA про своє щастя. Вона стверджує, що щастя є скрізь і у всьому.

Марта Шелельо, 20 років, рідне місто – Долина Івано-Франківської області. Наразі Марта навчається і проживає в Чернівцях. Вона має багато інтересів: обожнює музику, співає в хорі, любить читати, відвідує фестивалі, займається рукоділлям, цікавиться українською культурою, мотоциклами і подорожуванням.

- Бувають в мене такі моменти, коли не відбувається нічого особливого (буденність). От так просто під час прогулянки, якоїсь роботи, коли насолоджуюсь красою природи чи як граються діти на майданчику, чи коли мої друзі щиро усміхаються, - мене пронизує думка: "От воно щастя - тихе, невибагливе, красиве".

Воно в очах моїх близьких, у відблисках сонця, у краплинах води гірської ріки, воно всюди, просто потрібно придивитися, зупинитися на мить у цій бурхливій течії життя.

Для мене щастя означає відсутність тривоги, обійми близьких, сміх друзів, теплі мамині слова, муркіт кота (мабуть, дивно звучить).

Щастя є у всьому і всюди. Щастя відчувається і тоді, коли його можна з кимось розділити.

Насправді щастя - це мить якогось благоговійного просвітлення, інсайт, цим воно і особливе. В таких моментах хочеться зупинити плинність часу.

 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему