Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Вер 2015

Марта Мохонь: «Щастя – це коли поруч людина, яка тебе розуміє і підтримує»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марта Мохонь - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя - це коли ти прокидаєшся і нічого не хочеш змінити в своєму житті", - вважає вона.

Марта Мохонь – життєрадісна дев’ятнадцятирічна дівчина, яка вже третій рік проживає з матір’ю в Італії, куди поїхала після закінчення школи. Навчається вона також там, мріє вивчати різні мови та літературу. Хоч в Італії і гарне життя, Марта планує вперше за три роки приїхати провідати свою батьківщину, тому що вважає, що в Україні все таки найкраще.

- Для мене щастя – це коли поруч кохана людина, яка тебе розуміє та підтримує. Коли вдома тебе хтось чекає, навіть якщо це лише маленький домашній улюбленець… Важливо те, що додому ти йдеш з посмішкою на обличчі і радісними думками.

Щастя – це коли в тебе є декілька вірних друзів, на допомогу яких завжди можна розраховувати і знати, що вони тебе не підведуть.

Щастя – це коли ти ні в чому не відчуваєш потрібності, можеш дозволити собі все найбільш необхідне для нормального життя, а, можливо, навіть трішки більше. Адже це так важливо відчувати комфорт у влаштуванні власного життя.

Щастя – це коли ти зміг самореалізуватися, отримати роботу, ходити на яку – одне задоволення.

Щастя - це коли ти прокидаєшся і нічого не хочеш змінити в своєму житті. Тебе все влаштовує і ти ціниш кожен момент, бажаючи всі деталі зберегти в своїй пам’яті. Кожна хвилина у твоєму житті – безцінна і непередбачувана. Щастя – це коли живеш одним днем. І це не означає, що ти не думаєш про майбутнє і байдикуєш, ні. Це означає не ображатися на минуле і без хвилювань дивитися у своє майбутнє. Мабуть, ця формула має бути в душі у кожної людини. Тільки тоді ми зможемо по-справжньому цінити час, який нам відведений у цьому світі і правильно використовувати його.

Я надіюся, що в майбутнє в мене теж буде щасливим. Я бачу це досить чітко:

Я вийшла заміж за італійця. В нас невеличкий лофт в центрі міста. Вдома кожен день на нас чекає маленький песик. Я працюю в компанії по логістиці, навіть маю свій відсоток акцій компанії. Цей заробіток дозволяє мені багато подорожувати і зустрічатись з цікавими людьми. В чоловіка є своє невеличке кафе, достатньо успішне. Ми часто збираємося там з друзями і сидимо навіть після закриття, розповідаючи один одному про свої справи по життю і сміючись з різних комічних історій. В мене є хоббі і в мене є час ним займатися, незважаючи на відповідальну професію. Чи то танці, чи то малювання - щось просто приємне душі.  Кожну неділю присвячую тільки своїй сім'ї. Саме в цей день мене немає ні для кого, окрім них. Сніданок в ліжко, просто повалятись разом з коханим, сходити ввечері ресторан, прогулятися біля моря або покататися на катері, чи просто з’їздити кудись разом…

Це і є щастя. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему