Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Трав 2016

Марта Кархут: «Щастя – це змінювати світ на краще»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марта Кархут – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це прокидатися щоранку і дякувати Богові за кожну мить життя, щастя – це змінювати світ на краще, радіти успіхам рідних та близьких, нести у світ іскорку тепла.", - стверджує вона.

Марта Кархут, народилася і проживає в смт. Івано-Франкове на Львівщині. Залюблена в життя. За фахом – економіст, працює в економічній сфері. З дитинства захоплювалася мистецтвом, відвідувала заняття у музичній школі, писала вірші. Серед безлічі захоплень переважають творчість, читання книг філософського характеру та кулінарія. Життєве кредо: "Посміхнися життю і життя посміхнеться тобі". 

Напевно, немає на світі такої людини, яка би не хотіла бути щасливою і на мить не замислилась, що таке щастя і чи можна бути щасливим взагалі, коли на землі кожен із нас регулярно зустрічається з негараздами, підлістю і розчаруванням...

Що таке щастя?

Кожен із нас по-різному сприймає і шукає його. Для когось бути щасливим означає насититись всіма земними благами, для когось щастя – бути знатним. Але... Є люди, які мають достаток, зробили кар'єру, стали знаменитими, їздять на дорогих машинах та живуть у розкішних будинках і т. д., а щастя? А щастя не мають. Досить часто те, що ми називаємо щастям, приносить нам великі проблеми, нові гонитви за ним і втому. Хтось дуже вдало сказав: "Щасливий не той, в кого багато, а той, кому вистачає".

Щастя – це стан душі, а не речей. Щастя – це прокидатися щоранку і дякувати Богові за кожну мить життя, щастя – це змінювати світ на краще, радіти успіхам рідних та близьких, нести у світ іскорку тепла. Уся трагедія полягає у тому, що часто ми плутаємо щастя із власним егоїзмом, та слід пам'ятати, що справжнє щастя приносить спокійна совість, а не розкішне життя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему