Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лип 2015

Марта Бурдяк: «Щастя - це мир в серці»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марта Бурдяк - героїня Щастя на порталі НародUA. "Щастя - це можливість дарувати любов і світло, яке тебе наповнює", - говорить вона.

Марта Бурдяк, 19 років, живе у місті Львів. Улюблене заняття – подорожі та читання книг. Цікавиться мистецтвом, історією та мовами.

Що таке щастя?

Я почну з того, що щастя – це стан душі людини, а відтак жодна матеріальна річ дати його не може (бо тоді це лише просто сатисфакція, яка триває більше, чи менше).

Отож, щастя – це коли ти маєш мир на серці, навіть якщо навколо немає причин для цього миру; це впевненість, що все буде добре, навіть якщо об'єктивних причин для надії не залишилось; це можливість дарувати любов і світло, яке тебе наповнює, виходячи з попередніх пунктів; це свобода, яку ти отримуєш, такі собі крила (вірш Костенко пригадується); і найголовніше - щастя може подарувати Той, Хто дав тобі душу, Хто дав Свої любов, мир, надію, свободу. Це – Бог.

Я якраз знайшла це постійне джерело миру, любові і свободи, навіть коли у мене не все добре. І людей зазвичай дивує саме таке бачення щастя, хоча мене саму це вже не дивує. Бо поки не пізнаєш, не зрозумієш.

 

Фото надане Мартою Бурдяк

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему