Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Квіт 2017

Мар'яна Позунь: "Щастя — це крила, що підносять до хмар"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя — це внутрішній запал енергії, що змушує усвідомити красу всього, що відбувається довкола; це саме ті крила, що підносять до хмар, нас — безкрилих мешканців планети", — розповідає Мар'яна Позунь — героїня Щастя на НародUA.

Мар'яна Позунь, 20 років. Студентка 4 курсу ТДМУ ім. Горбачевського, майбутня лікарка.

DouiUZjFfF8

Що таке щастя?

Що таке щастя — питання не нове. Його ставили собі безліч людей. Зокрема, щасливі хотіли зрозуміти, чи це вже і є щастя, а нещасливі — чого саме їм не вистачає, можливо, саме цього компоненту людського існування — щастя. Скільки є людей, стільки буде трактувань цього глибокого поняття. В кожного свої цінності та вподобання, відповідно збурювати внутрішній світ буде велике різноманіття того, що відбувається, по-різному.

На мою думку, щастя — це внутрішній запал енергії, що змушує усвідомити красу всього, що відбувається довкола; це саме ті крила, що підносять до хмар, нас — безкрилих мешканців планети. Як писала видатна поетеса Ліна Костенко в одному зі своїх віршів: "Людина начебто не літає, а крила має". Саме ця окриленість і внутрішній запал для мене асоціюється зі словом «щастя». А що саме «виростить» у нас ці крила, залежить від індивідуальності кожного.

 

Отже, нехай ці крила з кожним днем все більше розправляються і струменем підносять все вище, даруючи натхнення і віру іншим. Ніколи не ховайте ваші крила під покровом буденності і проблем, розправте їх, і нехай вони несуть вас до мети!

Я щаслива, бо маю прекрасну сім'ю, друзів, одногрупників. Я знайшла своє покликання в житті — допомагати людям, оскільки в майбутньому буду лікарем. А ще щаслива, коли світить сонечко, все довкола розцвітає і хочеться насолоджуватись кожним моментом.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему