Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Черв 2016

Мар'яна Хороша: «Щастя різне, але коли ми щасливі, ми всі такі схожі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Мар'яна Хороша – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – для кожного різне, хтось бачить щастя у дітках, хтось – у великому заробітку, ще хтось може бачити щастя у ранковому сонці, для когось щастя – це тиша", – стверджує вона.

Мар'яна Хороша, 20 років, Хмельницька область. Футбольний фанат.

Що таке щастя?

Передісторія

Я футбольний фанат і маю свій улюблений клуб, за який переживаю, як за себе, бо мій клуб – це вже частинка мене. Всім футбольним фанатам відоме те відчуття, коли улюблений клуб виграє омріяний трофей чи здобуває важливу перемогу у серйозному матчі.

Ще далекого 2011 року мій «Шахтар» програв великій «Барселоні» 5:1 на «Камп Ноу», образливий результат, бо гра тоді була чудова. Здивувало інше, перед матчем «Реал» – «Ліон» (який відбувся за місяць до матчу «Барселона»  – «Шахтар») на екрані були висловлені слова підтримки Еріки Абідалю, який боровся на той момент із раком. «Реал», у якого є мільйон причин ненавидіти «Барселону», в критичній ситуації підтримує «Барселону», розуміючи, що гравці і вболівальники від цієї новини перебувають у пригніченому настрої. Тоді вся європейська преса писала, що, мовляв, ось до якої толерантності у футболі необхідно прагнути всім нам. А тепер інша картинка. На матчі «Динамо» – «Брага» на стадіоні «Динамо» вболівальники «Динамо» повішали банер, на якому іспанською було написано «Дякуємо, Барселона за 5:1». І у недільній футбольній передачі  один футбольний телеведучий підняв це питання і розповів стару, і, як зазвичай, повчальну притчу про щастя:

«Вершник, проїжджаючи повз бідняка, вдарив його палкою. Бідняк услід вершнику сказав: «Будь ти щасливий». Поруч з бідняком стояв християнин, який спитав у нього: «Як же, він вдарив тебе палкою, чому ж  ти побажав йому бути щасливим?». На що бідняк сказав: «Просто якби він був щасливим, він би мене ніколи не вдарив».

З моменту, як я почула цю притчу пройшло 5 років, і я досі живу і, певно, все життя житиму за філософією цієї притчі. Щастя – для кожного різне, хтось бачить щастя у дітках, хтось – у великому заробітку, ще хтось може бачити щастя у ранковому сонці, для когось щастя – це тиша. Але дивовижно інше, що коли людина істинно щаслива, то вона точно не буде робити зло іншим. Щасливій людині просто не до того, щоб інші страждали чи мали проблеми. Щасливим людям все одно на інших, вони щасливі і не звертають увагу на інших людей, що бажають зла. Це егоїстична думка, але вона має право на життя.

Щастя – для кожного своє і для кожного щастя різне, але коли ми щасливі, ми всі такі схожі.

 

Фото надане героїнею 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему