Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Вер 2015

Мар’ян Волицький: «Щастя – це просинатись кожного дня»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Мар’ян Волицький - герой Щастя на Народ UA. "На сьогодні для мене щастя чути, що цього дня на передовій жоден з наших захисників не загинув", - говорить він.

Мар’ян Волицький, 24 роки. Захоплюється комп’ютерами і всім, що з ними пов’язано.

- Що ж таке щастя? Щастя, як повітря, навколо нас, воно в кожній дрібничці, в кожній людині, кожній секунді, в кожному моменті, лиш потрібно захотіти його побачити і прийняти.

Для мене щастя – просинатись кожного дня, бачити синє небо і сонячні промінчики, чути спів пташок і шум машин, оскільки знаю, що багато людей позбавлені такої можливості.

Щастя – це коли мир в країні. На сьогодні для мене щастя чути, що цього дня на передовій жоден з наших захисників не загинув.

Щастя – це любов батьків, це вірні друзі. Щастя – знати, що мої родичі та друзі здорові  і в них все добре. Для мене щастя бачити очі і чарівну посмішку коханої людини, чути її голос, доторкатись до її руки, робити її щасливою,  любити її.

І звісно, найбільше щастя – це відчувати, що Ісус іде поруч зі мною: коли я впаду, Він допоможе мені піднятись, коли сумуватиму, Він підтримає, коли веселитимусь, Він буде радіти разом зі мною, коли я молюсь, Він буде розмовляти зі мною.

Шукайте щастя і насолоджуйтесь ним!

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему