Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Груд 2015

Мар’ян Радковський: «Щастя - це йти вперед наперекір усім перешкодам»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Мар’ян Радковський - герой Щастя на НародUA. "Щастя – це коли твоя праця змінює світ хай на долю мікрона в кращу сторону", - говорить він.

Мар’ян Радковський, 24 роки, проживає в Тернополі. Улюблене заняття – це дивитися «Сімпсонів». Цікавиться плівковою фотографією, літературою, архітектурою (сам архітектор), музикою (грає), вегетаріанством тощо.

Що таке щастя?

Щастя - це коли приводів для радості більше ніж для смутку. Не можна сказати, що життя має бути суцільним щастям, інакше ти не зможеш відчути повноту самого щастя. Бувають злети, але бувають і падіння. Йти вперед наперекір усім перешкодам – ось істинна сила духу людського. Бути свобідним. Кохати. Просто і щиро кохати.

Для мене щастя - це мати близьких мені людей поруч. Знати, що їм тепло та затишно з тобою. Буду впевненим в їхній підтримці та допомозі.

Щастя – це коли твоя праця змінює світ хай на долю мікрона в кращу сторону. Коли після твоєї смерті у людей буде причина згадати тебе та те, що ти робив. Залишити відбиток добра у життях інших людей. Залишитися в спогадах інших, як хороша і добра людина.

Щодо історій щастя - чомусь згадуються з дитинства. Саме дитинство було суцільним щастям для мене.

Я вважаю себе щасливою людиною. І цього мені абсолютно достатньо.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему