Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Черв 2019

Мар'ян Дмитраш: "Мить, у котрій ми постійно перебуваємо, – саме в ній щастя"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Головне призначення кожного з нас – бути щасливим і робити щасливими інших", – запевняє Мар'ян Дмитраш – герой Щастя на НародUA.

Я Мар'ян. Мені 17. Живу у Львові. Навчаюся на актора.

Що таке щастя?

61779392 473962946742861 2494031085801832448 n

Щастя – це момент. Момент, який потрібно цінувати, яким потрібно жити. Немає "вчора", рівносильно як і "завтра", є тільки "тепер"– мить, у котрій ми постійно перебуваємо. Саме в ній щастя.  

Ми ті, хто творить свою історію! Для того, щоб бути щасливим, не потрібно мати мільярд доларів і трьохповерховий будинок у центрі міста. Матеріальні речі не зроблять нас щасливими. Для того, щоб був щасливий я, мені достатньо знати, що щасливими є ті люди, які мене оточують.

Приїжджаю додому з навчання, відкриваю вхідні двері в хату й на мене відразу ж кидається собака, починає "цілувати". Я щасливий, коли усвідомлюю, що потрібен. Ідучи на пари вуличками Львова, я маю можливість дивитися на небо, порівнювати кожну хмаринку з певним предметом і кайфувати від цього. Я вдячний Богові, що можу це робити.

У кожного з нас є призначення в цьому світі, але на мою думку, головне призначення кожного з нас – бути щасливим і робити щасливими інших.

Щастя – це момент. "Тепер"– мить, у котрій ми постійно перебуваємо, щоб бути щасливими і робити щасливими інших.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему