Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Квіт 2016

Марія Зубова: «Щастя - це вибір»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Зубова - героїня Щастя на НародUA. "Я ношу своє щастя в собі, посміхаюся перехожим, кажу людям, які вони гарні і особливі, обіймаю їх і кажу, що все в них обов'язково вийде", - говорить вона.

Марія Зубова, 22 роки, живе в містечку Альфретон, графство Дербішир, Англія. Вона навчається на режисерському факультеті, тому її пристрасть – це кіно, особливо французьке, а також література, подорожі та мистецтво.

Що таке щастя?

Знаєте, це неймовірно цікаве питання, яке дійсно змусило мене задуматись. Для мене, щастя – це коли те, що ти думаєш, кажеш і те, ким ти насправді являєшся, разом існують в гармонії. Коли ти здатен насолоджуватись маленькими речами, цінувати те, що ти маєш, та усвідомлювати, що щастя – це лише твій вибір! Добре, коли людина має можливість вибору.

Мені часто говорять, що я живу в рожевих окулярах і бачу світ у надто яскравих фарбах, але ці окуляри мені ніхто не подарував, не купив. Це мій власний вибір, це мої окуляри, мені так зручно.

Я ношу своє щастя в собі, посміхаюся перехожим, кажу людям, які вони гарні і особливі, обіймаю їх і кажу, що все в них обов'язково вийде. І якщо я отримаю хоч одну посмішку назад, то це і є моє щастя.

Я не чекаю взаємності, але якщо мої вчинки знаходять позитивний відгук у чужому серці – я щаслива, я не прожила день дарма!

Бажаю всім усього найкращого! Будьте щасливими! :)

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему