Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Жовт 2015

Марія Зозуля: «Щастя - це можливість зустрічати новий день»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Зозуля - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя – це коли ти довго спав, але голова після того не болить", - говорить вона.

Марія Зозуля, 19 років, проживає у Львові. Марія обожнює подорожувати. Вона вважає, що походи в гори та активний відпочинок на природі  - це найкраще, що може бути.

Що таке щастя?

- Про щастя можна говорити безкінечно, але наразі мені пригадався  випадок, коли я пережила цей стан.

Щастя – це коли ти довго спав, але голова після того не болить. Чомусь цієї суботи в мене саме так і  було. Я лягла о 9-тій вечора та проснулась в обід.  Проснулася не від будильника, а сама. Відкриваючи очі, проміння сонця світило мені крізь вікно. Тоді я подумала,  що то, мабуть, і є щастя. Щастя мати можливість зустрічати новий день, ще раз відкрити очі та побачити сонце, яке гріє твою душу з середини.

Велике проявляється в малому, і щастя завжди складається з якихось звичайних повсякденних приємних дрібниць. Якщо не вміти бачити їх у кожному дні, то і велику радісну подію можна не помітити.

 Щастя - це коли знаходиш вранці записку від коханого, а в кінці: "я тебе люблю!».  Або коли купуєш коханому яку-небудь дрібничку, не в честь свята, а просто так, і бачиш в його очах щиру радість і вдячність - значить попалав десятку.

Щастя - це і нова скатертина на столі, і простий, але смачний обід, і чашка гарячого чаю, подана дбайливою рукою, коли втомлена прийдеш з роботи, і похід за грибами всією компанією друзів, так багато ще всього. Кожен день дає щось нове. Кожен день дає нагоду бути щасливим!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему