Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2017

Марія Тимчук: "Щастя — це наявність в серці любові"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Велике щастя — жити в цьому світі, приймати всі його дари і займатися улюбленими справами", – розповідає Марія Тимчук – героїня Щастя на НародUA.

Марії Тимчук, 25 років. Народилася і виросла на Івано-Франківщині. Зараз мешкає в Києві. Автор книги «На все є час». Переможець багатьох поетичних конкурсів. Має дві освіти: управлінську і педагогічну.

Що таке щастя?

Кожна людина хоче бути щасливою і кожен шукає свій шлях до щастя. Хтось кожного дня збирає зернини щастя, хтось відкладає щасливі миті на потім. Так чи інакше, кожен з нас володар свого життя і має можливість щоденного вибору.

«Для мене щастя прокидатися зранку, вдихати свіжість дня, що наступає, слухати спів птахів, дзюркіт річки чи шум моря. Кохати і бути коханою, дарувати людям усмішки і відчувати бажання творити».

DSC 0186

Хоч написано безліч книг про те, як досягнути щастя, його розгадка криється в тобі. Твоє життя – і є та найбільша, наймудріша книга, жодна сторінка в якій не повторюється. Саме тому і немає однакових днів, немає суцільного щастя чи нещастя. Є неповторність, яка додає життю справжнього присмаку і житейська мудрість, що допомагає нам приймати все як є або змінювати.

Я не вірю в абсолютне щастя і не потребую його. Всі події, ситуації, які ми переживаємо потрібні нам для вдосконалення. Ви запитаєте, як можуть бути щасливими ті, що дуже важко працюють в спеку чи в мороз, живуть в бідності чи хворіють. Відповідь напевно, в тому, що Бог не дає нам більше випробувань, ніж ми можемо витримати. І треба лиш знайти сили все пережити. І коли наступає щасливий момент, ми вмить забуваємо все недобре, що діялося з нами і як нам було боляче. Хіба що з певною гордістю розповідаємо іншим про перепони на шляху до власного щастя. І взагалі, як би не було важко, дуже важливо відчувати вдячність за прості речі.

Коли я знаходжусь біля моря чи високих гір, я вкотре відчуваю могутність Бога і його безкінечну любов до цього світу. Люди, які її відчули, не можуть відступити від Бога і розуміють, яке велике щастя жити в цьому світі, приймати всі його дари і займатися улюбленими справами.

Кожного дня ми прокидаємось, і робимо вибір, як прожити цей день, як спілкуватися з людьми, яких цілей досягнути і в якому настрої бути. Звісно, що дуже легко знайти причини почуватися погано. Та потрібно старатися щоразу повертати смак життя. На все є час, є миті насолоди і смутку. І є мужність завжди продовжувати знову. Продовжувати з любов’ю в серці. Бо щастя – це наявність в серці любові.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему