Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Бер 2018

Марія Цимбал: "Щастя – це коли всі вдома"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя - у повсякденності: в чашці ранкової кави, в сонці, що з’явилося, в обіймах дорогої для тебе людини", – розповідає Марія Цимбал – героїня Щастя на НародUA.

Дихаю творчим життям

Я народилася у невеликому промисловому містечку, перлині металургії Донеччини - Краматорську. Зараз живу творчим життям у Франківську, навчаюсь за заочному відділені в університеті та працюю в офісі.

Із самого дитинства віддушиною мого життя стала творчість, можливість виплеснути свої почуття на папір, вилитись римою. І дитинство моє було щасливим, не дивлячись ні на що.  Я не буду говорити ні про події 2014 року, ні про тугу і смуту того часу – цього всім досить і без моєї розповіді. Проте, тоді, навесні 2014 року, мене знайшла моя доля. І я безмежно щаслива та вдячна Йому за це. Далі була верениця різних подій, і я, не доїхавши до моря, залишилась у Франківську, де і живу вже 2 роки, займаюсь творчістю, обожнюю Японію, беру участь у перформансах.   

fghj copy          

Фестиваль Японської культури у Донецьку (2013 рік) Nihon Taisai

 

fghjkjk

Фестиваль Японського мистецтва Satori Fest (Івано – Франківськ)  2016 рік

Цього року буде річниця мого творчого шляху – 15 років, як я пишу вірші, та дихаю цим творчим життям. За цей час назбиралося багато різних «пописульок», як я їх називаю – 3 видані звірки з віршами, та 2, що готуються до друку. Та це ще не кінець. Франківськ, мов каталізатор до творчості – тут організовуються різні літературні вечори, квартирники, творчі збори. Саме у Франківську відбувся мій поетичний дебют – на платформі Прикарпатського університету.

dfghjk

Дебютний вечір «Шлях від дому додому» Івано – Франківськ 2017 рік


І це дуже круто. Безмежно дякую Всесвіту, що він дарує мені щастя та наснагу. 
Далі буде ще крутіше, гарячіше, та поетичніше.

Що таке щастя?

Щастя ж, по справжньому, в дрібницях криється. І це неймовірне почуття,  що розливається у прояві турботи і натхнення від іншої людини, досягає тебе, як стріла з гострим наконечником.

Щастя ж, воно в повсякденності - в чашці ранкової кави, в сонці, що з’явилось, в обіймах дорогої для тебе людини. Щастя оточує нас, навіть коли здається, що рутина і відчай накрили. Воно в нас, навіть коли ми цього не хочемо. Це мамині теплі руки, це батьківська посмішка і люблячі очі найдорожчої  в світі людини. Найбільше в світі щастя - знати, що тебе чекають вдома. Сім'я, коханий, або хоча би кіт!  Вдома краще, ніж усюди.

А Всесвіт нам дарує щастя. Не за гроші, просто так, безкоштовно. І нашим прямим обов’язком є приймати те щастя, примножувати його, ставати кращими та дякувати.

Інколи, коли на мене нападає сум, а бажання рухатись зникає майже повністю, я йду до озера та дихаю енергією природи. Дивлюсь на рух життя, на воду й людей, що оточують мене…та дякую за все. Згадую все те добре, що сталося зі мною за цей день і розумію, що мій сум – це просто морок, плівка поганого настрою та втоми. І вдихаю вільно. Тоді, наповненою, знову повертаюсь додому, де мене чекає моя родина. Так, я щаслива. А щастя – це коли всі вдома.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему