Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лист 2015

Марія Стефанець: «Щастя - це діти і робота по душі»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Стефанець – героїня Щастя на Народ UA. "Я вважаю, що щастя – це професія, вибрана за покликом душі і серця", - говорить вона.

Марія Стефанець – учитель математики і фізики. Проживає у селі Войславичі, Львівська область. У вільний від роботи час вирощує квіти, вишиває картини, читає художні книги, романи. Також у списку захоплень – випічка. Марія давно любить порадувати свою сім’ю і близьких смачними, пишними тортами і тістечками.

- У житті своєму щастям я можу назвати дві речі – це мої діти і моя робота. Звісно, не секрет, що для будь-якої нормальної жінки народження її дітей – це неабияка радість. І я є однією з таких жінок. Моменти народження моїх діток можу сміливо назвати одними із самих щасливих подій, які зі мною будь-коли відбувалися.

Мої діти – це моя любов, моя жага до життя, моя віра і надія, моя розрада. 

На другому місці – моя робота. Працюючи у школі, я зрозуміла наскільки важливо було знайти професію по душі. І мені насправді неабияк пощастило, що я її знайшла. Адже людина проводить на роботі значну частину свого часу. Саме тому те, що вона робить, повинно приносити їй насолоду, моральне задоволення. Від цього напряму залежить і якість роботи, і кінцеві результати. Я вважаю, що щастя – це професія, вибрана за покликом душі і серця.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями: