Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Жовт 2015

Марія Шевченко: «Щастя – це спокій і гармонія в житті»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Шевченко - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя - це потрібні люди поруч", - каже вона.

Марія Шевченко, проживає в місті Комсомольськ Полтавської області. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Активно цікавиться класичною музикою.

Що таке щастя?

- Я вважаю, що щастя – це спокій та гармонія в житті.

Щастя - це коли в тебе є людина, з якою ти можеш розділити своє щастя. Це, мабуть, найважливіше для мене. Не кожна людина зможе розділити щастя з тобою, не кожна зможе зрадіти твоєму успіху або ж неочікуваному сюрпризу. Зазвичай, люди дуже заздрісні істоти. Вони не вміють порадіти чужому щастю. Цьому мабуть треба вчитися роками.

Щастя - це потрібні люди поруч. Цінуйте кожну мить проведену з ними. Не скупіться на теплі слова. Вони надзвичайно важливі та цінні в наші дні.

Робіть те, що змушує вас почувати себе щасливими. Будьте з тими, хто змушує вас посміхатися. Смійтеся, любіть, поки живете. Не думайте про час, не слухайте чужі думки, і не думайте про те, що може бути потім. "Потім" може і не бути.

Чим більше ми віддаємо, тим більше ми отримуємо. В цьому я таки переконалася в житті. Потрібно все відпускати, тоді в житті приходить найкраще. Лише тоді щастя постукає у Ваші двері.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему