Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Квіт 2018

Марія Перепічка: "Щастя готують на власній кухні життя, рецепт нескладний"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Дуже важливо обертаючись назад, порівнюючи себе сьогодні і рік тому, відчувати той «ріст». Я вважаю, що це і є воно – ЩАСТЯ", – розповідає Марія Перепічка – героїня рубрики Щастя на НародUA.

У постійному пошуку себе

29920537 2095919467347563 2037716058 n

Народилася в мальовничому містечку на Тернопільщині. Закінчила Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка.

Я – майбутній вихователь, дуже люблю дітей, адже вони ніколи не сидять на одному місці, і це спонукає мене рухатися разом із ними.

У мене купа захоплень. Страшенно люблю читати. Сама пишу вірші та прозу, але поки що у шухляду. Займаюся музикою, граю на баяні та гітарі. Знаходжу хвилини для рукоділля. Обожнюю подорожувати, відкривати для себе світ.

А загалом, перебуваю у постійному пошуку себе. Коли потрібно сповільнити темп, я «залягаю на дно» у власній кімнаті, читаю, переглядаю фільми, але зазвичай мене надовго не вистачає.

Що таке щастя?

Щастя – це невпинний рух.  Щастя не любить пасивних і до лежебок воно не приходить.  Щастя не очікують, а готують на власній кухні життя. Рецепт нескладний.

Рух до своєї мети

Я люблю прокидатися рано, аби налаштуватися на мажорний лад і пропрацювати у ньому.  У цьому мені допомагають кава, книга, музика, кіт і друзі. Я хапаю рюкзак і вибігаю надвір, коли це можливо, намагаюсь пересуватись на своїх двох, аби підтримувати тіло у формі. Тож я ще встигаю помилуватись містом, посміхнутись перехожим та подихати свіжим повітрям.

Завдяки моєму старому доброму друзяці-записнику я запам’ятовую всі свої справи і рухаюсь за розкладом, як трамвай по колії. Із задоволенням роблю зупинки на обід, зустрічі з рідними та друзями, на душевні розмови та активний відпочинок.

29666569 2095918300681013 2014644135 n

Увечері мене чекає смачнюча вечеря, книга і кіт (здається кіт – це важлива складова мого щастя). Я відкриваю свого записника і ставлю собі наступні завдання, щоб зранку прокинутися і знову продовжити рух до своєї мети. Накриваючись теплим покривалом, я питаю себе: «Як ти провела день? Що робила? Що цікавого дізналася?». І відповідаючи собі, я відчуваю ЩАСТЯ.

Як пише українська письменниця Люко Дашвар в одному з романів: «Особистості не проростають під ковдрами». Дуже важливо обертаючись назад, порівнюючи себе сьогодні і рік тому, відчувати той «ріст». Я вважаю, що це і є воно – ЩАСТЯ. Серце ніби гопака танцює:

«Серце в грудях гопака танцює,

Сонячні зайчики на стінах виграють,

Сама собі людина день малює,

Як намалюють, так і проживуть!».

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему