Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Вер 2015

Марія Концевич: «Щастя - це гармонія з самим собою»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Концевич - героїня Щастя на Народ UA. "Я вважаю, що ніколи не зможу сказати чесно: "Зараз я щаслива", - каже вона.

Марія Концевич – харизматична дівчина з позитивним, а іноді і скептичним поглядом на життя. Ризикова, завжди намагається зробити своє життя цікавішим і різнобічним. Обожнює знайомитись з новими людьми і легко знаходить спільну мову з ними. По життю вивчає турецьку мову, мріє вивчити ще французьку та німецьку і мати своє власне підприємство.

- Для мене щастям є цілковита гармонія з самим собою. Можливо, це звучить досить прозаїчно та, навіть, егоїстично, адже зазвичай для людей щастя означає насамперед здоров'я батьків та близьких. Та я так не скажу, бо ця складова щастя - одна з найочевидніших. А мені хотілося б щоб ви звернули увагу ще й на те, що важливим є знайти порозуміння із своїм власним «я».

Я згадала про гармонію з собою, тому що, як на мене, без розуміння свого власного єства, своєї сутності ми не зможемо бути повністю щасливими. Так, у нас живі батьки, наші друзі вірні нам, а супутники по єиттю кохають нас без тями. Та невже це все здатне зробити вас на всі 100% задоволеними життям? Невже тоді у вас не з'явиться хоча б мізерна думка: "а може я роблю щось не так?"?

У мене з'являється. Тому я знаходжуся в постійних пошуках себе. І я вважаю, що ніколи не зможу сказати чесно: "Зараз я щаслива". І я надіюся, що скоро ці пошуки приведуть мене до певного логічного висновку. А як кажуть, «полюби себе – полюбиш інших». А коли весь твій навколишній світ наповнений коханням і радістю – хіба це не щастя?

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему