Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Черв 2019

Марія Карук: "Щастя – це блиск очей та політ душі"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Допоки людина має те, що її манить, що її радує і робить щасливою, – людина живе", – запевняє Марія Карук – героїня Щастя на НародUA.

Пригадувати ті дні, години, хвилини, де я була дуже щасливою

Найбільше люблю пригадувати ті дні, години, хвилини, де я була дуже щасливою. Якщо заглянути в дитинство, то там найбільшим щастям був маленький братик, який народився, коли мені було дев’ять років. Діти – це завжди щастя! Та щирість і любов, з якою вони обіймають маленькими рученятками шию, голосний сміх, з яким тебе зустрічають, коли ти переступаєш поріг – це щастя, можливо, найбільше з усього, що є! Другий мій брат завжди був мені найкращим другом, та й досі ним є. З ним я можу ділитись усім, що радує та тривожить. Це теж є великим щастям в своєму житті.

Я, взагалі, в житті вважаю найбільшим щастям розуміння. Напевно тому, що я важка для розуміння. Можливо тому, що – творча… І коли я зустрічаю когось, хто ніби схоплює мої думки на льоту, хто може доповнити будь-яку мою фразу чи думку вірно, або коли я так само можу когось розуміти, – я безмежно щаслива! Чомусь, на жаль, таких людей зустрічаю не часто… Але вони навіть в пам’яті – завжди дорогі..

Що таке щастя?

37798965 1887481874649829 1916029531160838144 n

Щастя – це блиск очей та політ душі! Сьогодні в мене – саме такий день. Моя душа щаслива тим, що за підтримки видавництва «Гарний Настрій» та його головної редакторки пані Юлії Мельник вийшов мій перший поетичний аудіоальбом «А життя, наче білі листочки…». До нього ввійшло п’ять віршів «Давай забудемо все», «А життя, наче білі листочки», «Ти малюєш мене», «Дитинства вікно» та «Вже пташка літа співа». Три перші вірші присвячені моєму чоловікові, а останній – моїй бабусі, в якої скоро буде день народження. Вірш «Дитинства вікно» повертає у щасливі роки дитинства, де щастя справжнє і щире, де для радості не потрібні якісь вагомі причини чи особливі події. Там щастя ходить поруч і блищить у очах на кожному кроці. Навіть в дорослому віці в кожної людини ще щось залишається з цього дитячого щастя в душі. Вміння радіти просто так – це запорука і здоров’я і довголіття. Радіти пташці, яка зранку гойдається на гілці, радіти собаці, яка виляє хвостом і біжить зустрічати до воріт…

Можливість ділитись з людьми своєю творчістю – це теж щастя! А коли ще людям щось з написаного припадає до душі, то це – щастя десятикратне!

На літо, десь на серпень, планую запис нової пісні «Дві любові». Музика на неї вже давно написана, але через те, що помер чоловіків батько, я її не записувала. Ця пісня присвячена моїм батькам, а також всім батькам. Без любові, напевно, немає щастя! А любов батьків – це любов, яка ніколи не минає, це святе почуття. Цю пісню ми плануємо заспівати удвох з дочкою Софійкою, яка теж – творча і співоча душа. Моя дочка і мої батьки – це ті люди, які найбільше вірять у мене. Навіть, коли мені щось важко дається чи взагалі не виходить, завдяки їм я набираюсь сил і стараюсь. І врешті щастя приходить!

Записи щасливих моментів та мрій

Також готую до виходу у світ нову четверту збірку поезії та прози, але ще досі не визначилась з її назвою. А ще дуже хотілося б видати свій автобіографічний роман «Доля у спадок», але трохи вагаюсь чи все в ньому вже досконало. Я до своєї творчості ставлюсь дуже самокритично, як і до себе, тому перечитую все по сто разів. Часто раджусь з своїми друзями-поетами, бо людина зі сторони бачить по-іншому, тому може вказати на щось таке, що мені не впадає в око.

Минулого року я писала інтерв’ю до журналу «Гарний Настрій». Хочу відновити цю свою звичку, бо це було моєю мрією з дитинства. Я мріяла стати журналісткою і брати інтерв’ю у цікавих творчих людей. Такі люди завжди мають чим поділитись. Найбільше люблю тих, хто може поділитись позитивом.

Сама теж стараюсь писати тільки позитивне. Навіть коли в голову лізе щось сумне, – відганяю і пригадую щасливі моменти. Мої книги – це саме такі записи щасливих моментів та мрій. Я ще в юності помітила, що написане має силу збуватися. Тому спеціально почала записувати свої мрії й віршованій та прозовій формі. Моя поезія – це не зовсім те, що є, більше те, що би хотілося, щоб було. Так я ставлю для себе цілі. Часто мої мрії співпадають з мріями читачів, або знаходять тих, в кого вже такі мрії збулись… Краще мріяти, ніж сумувати.

Бажаю всім читачам розуміння та любові, натхнення для здійснення мрій та сил підніматись до вершин! Нехай ніколи у Вашому житті не зникає віра у мрії, бо допоки людина має те, що її манить, що її радує і робить щасливою, – людина живе!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему