Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Трав 2016

Марія Карпець: «Щастя – це займатися справою, що приносить тобі задоволення»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Карпець – героїня Щастя на НародUA. "Я маю хорошу сім’ю, кохану людину, декількох друзів, хобі, й все це, в сукупності, дарує мені відчуття щастя", – говорить вона.

Марія Карпець, родом із мальовничого містечка Кременець на Тернопільщині. Захоплюється літературою, журналістикою. Любить читати вірші на сцені, а також писати власну поезію, оповідання, новели, статті, малювати та ще багато іншого. Вважає, що хобі  є однією із складових, без якої  цілковите щастя неможливе.

Що таке щастя?

Щастя – це займатися тією справою, що приносить тобі задоволення.

Можна певний час насолоджуватися своїм життям, не маючи улюбленого заняття, але згодом таке «паразитичне існування»  почне набридати. Кожен день ставатиме  схожим на  інший  і не приноситиме для людини нічого нового. Внаслідок цього можна застрягнути на певному етапі  свого розвитку, опинитися у так званій «зоні комфорту». Відчуття  всезахищеності, в конкретному випадку, має  негативний  характер, адже воно блокує всі намагання розпочати  якусь нову справу.

Кожне починання пов’язане з ризиком і ніхто не застрахований від невдач. Отож, у людини створюється ілюзія  того, що перебування в зоні комфорту застрахує її  від негативних подій. Але якщо глянути на це все з іншої сторони, то кожна невдача робить нас сильнішими, і ми, так чи інакше, пристосовуємося до складніших умов існування. Таким чином починає формуватися витривалість, стриманість, здатність до високої адаптивності. В той час як примарне відчуття всезахищеності  породжує страхи перед усім невідомим.

Раніше мені також було страшно пробувати щось нове, ризикувати, але тепер все змінилося. Найбільших перетворень зазнала моя життєва позиція. Прийшло розуміння того, що мені надзвичайно подобається література. Я почала  активно писати вірші, зараз пробую свої сили і в прозі. Хоча перша  проба пера у мене була ще раніше, але я ніколи не публікувала  свої поезії (напевно через те, що боялася критики). Та одного разу все ж вирішила спробувати. Перша публікація була на Українському авторському порталі . Я була надзвичайно рада кожному перегляду мого вірша, а їх таки було немало. Ось тоді  й зрозуміла, що це приносить мені щастя.

Відтоді я почала ще більше писати, старатися вдосконалювати свої навички, займатися тим, від чого отримую задоволення. Неабиякою несподіванкою для мене стало повідомлення від одного відомого письменника, якому сподобались мої поезії. Наскільки це приємно – отримувати позитивну оцінку від людини, яка розуміється у цій сфері.

Й кожна така незначна подія ставала для мене невеликою перемогою, ще одним кроком на шляху до своєї мети.

Я маю хорошу сім’ю, кохану людину, декількох друзів, хобі, й все це, в сукупності, дарує мені відчуття щастя. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему