Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лип 2015

Марія Ідес: «Щастя - це люди, котрі оточують нас»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Порція Щастя - від Марії Ідес. «Відчуття того, що вона комусь потрібна, робить людину більш значимою, впевненою і самодостатньою» - стверджує Марія Ідес. Дівчина шукає своє джерело справжнього захмарного почуття. Для неї воно концентрується у безкорисній любові і душевному теплі.

Марії Ідес – 17 років. Черкащанка закінчила Першу міську гімназію. Дівчина непогано розбирається у літературі і любить читати, зокрема гарну поезію. Цікавиться філологією. Інша пристрасть Марії – якісна музика. І не важливо, чи це класичні інструментальні шедеври, важкі німецькі мелодії, чи старі хіти легендарних Queen – головне, аби музика надихала і дарувала насолоду.

- Щастя – поняття суцільно особисте для кожного з нас. Але, як і кожна людина, я теж маю свою точку зору, стосовно щастя і того, звідки воно з'являється у наших життях.

Як на мене, щастя – це люди, котрі оточують нас і дарують тепло і турботу, навіть не очікуючи нічого натомість. Не важливо, хто це: друзі, сім'я чи кохані. Всі вони є причиною, через яку ми маємо стимул прокидатися зранку.

Відчуття того, що вона комусь потрібна, робить людину більш значимою, впевненою і самодостатньою. Через це, перед тим, як назвати якусь дрібницю головним щастям у житті – подумайте, чи вона варта того, аби потім прожити усе життя у повній самотності.

 

Фото надане Марією Ідес

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему