Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Жовт 2015

Марія Дика: «Щастя - це допомогти іншим»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Дика - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя криється в тому, коли ти маєш спільні з дорогими людьми світогляди, коли разом ви робите спільну справу, щоб зробити світ добрішим", - запевняє вона.

Марія Дика, 19 років, проживає у місті Львів. Марія полюбляє читати книжки, а також малювати.  Вона активно цікавиться медициною та історією.

Що таке щастя?

- Донедавна щастя для мене означало мати гроші, успіх, визнання, повагу, мати безліч друзів, будинок, машину, хороші оцінки в університеті та й взагалі бути найкращою у всьому.

Проте, в один прекрасний момент все змінилося.  Я почала дивитися по-інакшому на світ. Тепер я відчуваю щастя не тоді, коли маю гроші та можу тратити їх на будь-що, а тоді, коли я можу допомогти іншим, коли бачу свою щасливу сім’ю, коли я сама розрізняю, що добре, а що погано; коли дякую Богові за новий день життя та сприймаю добре всі не найкращі події.  Щастя – це  коли ти можеш говорити про що хочеш і кому хочеш, не побоючись чужого осуду,  коли тебе оточують люблячі люди, які сприймають тебе такою,  яка ти є, зі всіма твоїми особливостями та вибриками, ніколи на тебе не ображаються  і люблять тебе.

Щастя криється в тому, коли ти маєш спільні з дорогими людьми  світогляди, коли разом ви робите спільну справу, щоб зробити світ добрішим, і самі при цьому міняєтесь. Щастя – це  коли є люди, які за тебе моляться, і за яких молишся ти.

Стан щастя важко пояснити словами, його потрібно відчувати, не його шукати, а радіти кожному дню життя, адже Бог дає ще один шанс змінити себе і стати ближчим до нього.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему