Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лип 2018

Марія Бурдяк: "Щастя множиться на щастя"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Я щаслива тут і зараз, а не колись і потім або була чи буду, моє щастя при мені", – розповідає Марія Бурдяк – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Творча душа: захоплень та хобі у мене безліч

37969210 2039192423062108 4303379642284244992 n

Привіт! Мене звати Марія, народилась у файному місті Тернопіль! Я – творча душа! Мене завжди всюди багато, і мені завжди усього мало… Актриса, яка хоче прожити трішки більше життів, ніж одне, і тому захоплень та хобі у мене безліч! 

Займаюсь Pole dance, а також Aerial Silks, це допомагає втілити те, що бажає душа! Ще вчуся грі на гітарі, веду театральний гурток та майстер-класи для розвитку дитини. Цікавлюсь дефіле, обожнюю фотографуватись. Маю декілька публікацій в журналі, часом пишу есе та вірші. Не можу жити без фестивалів та пізнання чогось нового. Ще я масажист, ведуча заходів, координатор подій, зараз із друзями організовуємо денний табір для дітей, і впевнена, що це ще не кінець...

Що таке щастя?

37811355 2039192429728774 7767711769455230976 n

«Щастя – це коли тебе просять написати про щастя!»

Я часто грішила думкою, що нещаслива…Чекала того дня «колись»! Навіть роздуми про щастя для цієї рубрики відкладала дуже довго у ящик.

І колись я таки перестану зав’язувати волосся у пучечок, носити кросівки і сіру кофтину, і день у день вживати фаст-фуд. Пам’ятатиму важливі дати, піду на курси англійської, прочитаю топ-100 найпопулярніших книг!  Більше сміятимусь та веселитимусь, частіше подорожуватиму та врешті-решт буду водити власне авто! А ще перестану боятись собак! Та все це повна дурня, все залежить від тебе! Від твого внутрішнього стану! Від впевненості у собі!

Щастя множиться на щастя! Щасливі люди заряджають мене! Завжди хотіла мати свою улюблену справу! Своє місце, де тобі добре-добре!  Сім’ю, де багато-багато дітей!  Хіба так багато треба для щастя? Маленькими кроками до великих мрій! Моє «колись» змінилось на слово «попереду»! Якось попереду краще бути і звучить гарно!)))  Я щаслива тут і зараз, а не колись і потім або була чи буду, моє щастя при мені:

це життя не дарма, для мене дуже важливо;

це віра моїх близьких;

це коли ти потрібний;

це коли тебе дуже люблять, просто бо ти є;

це підтримка;

це душевна розмова з другом;

це смачна їжа, яку готує мій тато;

це мрії, цілі та нові знання;

це досягнення;

це пошук;

це уміння співпереживати;

це все, що оточує, навіть те, що додає суму, бо саме через нього видніється щастя!

Воно є, його не потрібно шукати! Воно в нас! Випромінюйте його! Роздавайте його людям! Так багато з нас думають, що не мають щастя!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему