Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Черв 2015

Марія Алексюк: «Щастя - це те, що допомагає жити у хвилини відчаю»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Марія Алексюк - наша героїня Щастя. Вона стверджує, що такого поняття, як "щастя", мабуть, не існує.

Марія Алексюк, 15 років, живе у місті Хмельницькому. Марія займається багатьма видами спорту. Зараз покинула все та працює у вихованні та виїжджені коней.

Що таке щастя?

Як таке слово "щастя", напевно, не існує.. Мабуть, трапляються тільки приємні моменти у нашому житті, які за собою несуть певну радість.

У нас може бути людина, кохана чи просто друг. Коли ми з нею проводимо час, то ми отримуємо певне задоволення, радість, щастя.

Щастя – це, напевно, щось більше, щось вічне, але в кожної людини свої поняття на рахунок щастя. Моя позиція саме така.

Хоча, знаєте, щастя - це й, напевно, те, що лишається у нас вічно, щось радісне, чого ми не можемо забути... Щасливі моменти закарбовуються в нашій пам'яті намертво. Вони нам допомагають рухатись далі у хвилини відчаю, нагадують нам, що життя не таке вже й погане, якщо є що радісне згадати, для кого жити і кого любити.

Моя історія, напевно, здасться несумісною з поняттям «щастя», але така моя історія... Цього року, десь в середині осені, я мала чудові стосунки з одним прекрасним хлопцем... На жаль, життя – непередбачувана штука. Ми розійшлися через якусь дрібницю.

Людям властиво руйнувати те, що вони найбільше люблять. Я раділа кожній хвилині, яку розділяла саме з ним. Авжеж, після розставання він мені завдав багато болю, тому що тільки найрідніші люди можуть завдавати нам найсильнішого болю.

Не дивлячись на все те, що сталося, я надалі його кохаю... Нехай це виглядає смішно, але для мене і є щастям те, коли я бачу його щасливим. В такі моменти ти забуваєш про себе, ти піклуєшся про людину, яка тобі дорога понад усе. Не важливо, що він не зі мною, тому що люблять не за це.

Щастям назавжди для мене залишиться те, що під час наших відносин я відчувала себе щасливою поряд з ним, що мала змогу його певною мірою врятувати від багатьох поганих факторів. Бачити його радісним, щасливим та живим – це істинне щастя для мене.

 

 

Фото надане Марією Алексюк

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему