Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Серп 2016

Маріанна Височанська: «Сіла в перший літак і полетіла назустріч щасливим митям»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Маріанна Височанська – героїня Щастя на НародUA. "Ніхто не зробить тебе щасливою і задоволеною життям, як не ти сама.", – говорить вона.

Маріанна Височанська, 24 роки, Львів. Менеджер по персоналу в компанії "uniconsulting".

Що таке щастя?

Щастя можеш собі подарувати лише ти.

Щодень чекала на нього... Думала...От ще трішки... всі знайшли і я знайду. Знайду його одного, єдиного і неповторного. Він увірветься в моє життя і от тоді, тоді я стану щасливою і коханою. Кожної секунди, сидячи на ненависній роботі, думала: прийде осінь і мені запропонують роботу мрії, та до осені ще місяць, а чим далі, тим більш огидні ранки з думками про місце, куди іти не хочеться... І раз на годину, сидячи на дитячому майданчику, ловила себе на думці: як прекрасно мати дитину і вона б зробила тебе щасливою.

Пройшли роки і осінило усвідомлення: життя пролетіло повз, як літак на Гаваї, але без тебе на борту ... Ніхто не зробить тебе щасливою і задоволеною життям, як не ти сама. Чекати свого літака немає сенсу, вони літають вперед-назад щодня. Сіла в перший за розкладом і полетіла назустріч щасливим митям життя. Не чекай дива від інших, а перетворюй своє сьогодення на диво сама і негайно...

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему