Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Жовт 2016

Маріанна Теплюк: «Щастя – нічого ні від кого не чекати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Маріанна Теплюк – героїня Щастя на НародUA. "Моя улюблена цитата: щастя – це втрата будь-яких критеріїв", – говорить вона.

Маріанна Теплюк, 22 роки, проживає у місті Київ. Цікавиться літературою та музикою. Любить відвідувати концерти улюблених гуртів та посмішки рідних людей.

Що таке щастя?

Моя улюблена цитата: щастя – це втрата будь-яких критеріїв. Вона мені так сильно засіла в голові, що коли я чую слово «щастя» зразу пригадую цей вислів.

Кожна людина  розуміє і бачить щастя по-своєму. Загалом, уявлення про щастя у більшості людей однакове. Але уявляти і відчувати – то  зовсім різні речі. В моменти щастя ти не аналізуєш, що сталося, ти просто відчуваєш себе на сьомому небі. В такі моменти щастя не потребує пояснень. Воно природнє, справжнє, тут і зараз.

Найбільше щастя – коли ми є причиною радості для рідних, а вони для нас. Взаємність ніхто не відміняв у світі, і тоді неважливо місце і час, головне, коли ти відчуваєш таке неймовірне піднесення поруч з ними. Коли ми щасливі, ми такі добрі.

Я завжди відчуваю себе щасливою. А знаєте, чому? Тому що я нічого ні від кого не чекаю. Очікування завжди біль. На мій погляд, життя коротке. Тому я стараюсь любити своє життя. Бути щасливою та посміхатися. Перед тим, як говорити, слухаю. Перш ніж писати, думаю. Перед тим, як витрачати гроші, заробляю. Перед тим, як молитися, прощаю. Перед тим, як робити боляче, думаю та відчуваю. Перед тим, як ненавидіти, люблю всім серцем. Перед тим, як померти, живу. От і все.

Будьте спостережливими та щасливими!)

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему